سفارش دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

سفارش دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است چون امکان تهیه کالا با بهترین کیفیت و قیمت برای تمام مشتریان سراسر کشور فراهم می شود دستگاه پرکن مایعات از تجهیزات مهم در فرآیند تولید و بسته بندی مایعات می باشد که مایعات را داخل بطری، شیشه و قوطی وارد می کند و در صنایع مختلفی مانند آرایشی و بهداشتی، غذایی و دارو سازی کاربرد دارد.

سفارش دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

نکات طلایی برای انتخاب دستگاه پرکن تمام اتوماتیک

نکات طلایی برای انتخاب دستگاه پرکن تمام اتوماتیک نکات طلایی برای انتخاب دستگاه پر کن تمام اتوماتیک شامل گزینه های زیر می شوند:

 • ابتدا باید به خصوصیات محصولی که باید پر شود توجه کنید تا بتوانید بهترین دستگاه پر کن را انتخاب نمایید.
 • با توجه به میزان تولید خود دستگاه را انتخاب کنید به عنوان نمونه برای تولید روزانه 2000 بطری در روز به دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک نیاز است بنابرین با توجه به مقدار ساعت کاری و تعداد بطری پر شده باید ظرفیت دستگاه انتخاب شود.
 • به مکانیزمی که دستگاه پرکن مایعات دارد باید توجه شود که شامل مکانیزم ثقلی، حجمی، پمپی و…. می باشد در واقع مکانیزم دستگاه پرکن نقش مهمی روی دیگر قسمت های دستگاه دارد در واقع باید به عدم تاثیر متریال استفاده شده برای ساخت دستگاه برای روی محصول توجه کرد که تاثیر شیمیایی روی محصول نداشته باشد از دیگر نکاتی که در هنگام خرید دستگاه پرکن مایعات باید به آن توجه شود شامل فشار برگشت، ارتفاع مکش، سرعت، کف کنندگی، سایز پالپ، دما، دقت، فشار برگشت، ارتفاع مکش، سازگاری شیمیایی و الزامات بهداشتی می شوند.
 • به خصوصیات مسیر عبور مایع باید توجه شود و به سازگاری دمایی و شیمیایی مسیر عبور مایع توجه نمایید و به کیفیت قطعات مسیر عبور مایع هم باید توجه کنید به طوری که در برخی از دستگاه های پرکن مایع باید عایق گرم کننده مخصوص و مسیرهای عایق شده وجود داشته باشد.
 • به مشخصات نازل یعنی نوع نازل و سایز آن باید توجه شود به عنوان نمونه شکل بطری، دهانه بطری و ارتفاع آن در تعیین نوع نازل نقش مهمی دارند.
 • باید به ملاحظاتی که در محیط نصب و اپراتوری یک دستگاه وجود دارد توجه شود به طور مثال دستگاه های پرکن که در مکان های صنعتی مرطوب نصب می شوند باید حتما در مقابل آب تمام قسمت های آن ایزوله شده باشند.
 • به نوع سیستم کنترلی دستگاه باید توجه گردد.

اهمیت استفاده از دستگاه پرکن تمام اتوماتیک در صنعت

اهمیت استفاده از دستگاه پرکن تمام اتوماتیک در صنعت استفاده از دستگاه پرکن تمام اتوماتیک در صنعت به دلیل مزیت های فراوان است که دارد که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • نیاز به نیروی انسانی را کم می کند.
 • قابلیت تنظیم تغییرات را به صورت خودکار دارد.
 • به صورت خودکار می تواند فرآیند برچسب زدن، درپوش گذاشتن و بسته بندی را انجام دهد.
 • سرعت بسته بندی را افزایش می دهد.

علاوه بر این که دستگاه پرکن مایعات به صورت اتوماتیک می باشد در انواع مختلف دیگر هم وجود دارد که می توان به دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، دستگاه پرکن مایعات برای ویال ها، دستگاه پرکن مایعات الکترونیکی، دستگاه پرکن مایعات برای بطری ها، دستگاه پرکن مایعات بر اساس جاذبه و دستگاه پرکن تحت خلا اشاره کرد.

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک به نیروی انسانی نیاز مند می باشد به طور مثال زدن برچسب ها و مرتب کردن محصولات توسط نیروی انسانی انجام می شود دستگاه پرکن مایعات برای ویال ها برای پر کردن سوسپانسیون ها، ویسکوز و دارو ها به داخل ویال ها و بطری استفاده می شود و در صنعت داروسازی کاربرد دارد و یک قسمت ورودی دارد که بارگیری ویال ها را انجام می دهد و متناوبا از طریق قسمت حمل و نقل منتقل می شود.

دستگاه پرکن مایعات الکترونیکی دارای فناوری بالایی است و از ساختار پیچیده ای برخوردار می باشد و متکی به الکتریسته است و به صورت خودکار می باشد و در صنایع دارویی که به بهداشت، سرعت و دقت بیشتری نیاز دارد استفاده می شود دستگاه پرکن مایعات برای تزریق مایعات ویسکوز و غیر ویسکوز به درون بطری های شیشه ای و پلاستیکی استفاده می شود برخی از مدل های این دستگاه دارای قابلیت برچسب گذاری و دربندی را دارند و در صنایع بهداشتی، غذایی و آرایشی استفاده می شوند.

دستگاه پرکن بر اساس جاذبه برای پر کردن سرکه، شیر و آب استفاده می شود و برای محصولاتی که ویسکوزیته پایینی دارند مناسب می باشد دستگاه پرکن تحت خلا برای پر کردن محصولات کف دار داخل بطری ها استفاده می شود دستگاه پرکن پیستونی حجمی برای پر کردن قوطی ها داخل کرم های آرایشی، سس ها، خمیر ها، روغن، مربا و عسل استفاده می شود و در یک مقدار دقیق محصول را به یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

بررسی مکانیسم دستگاه پرکن تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

بررسی مکانیسم دستگاه پرکن تمام اتوماتیک مایعات غلیظ دستگاه پر کن تمام اتوماتیک مایعات غلیظ به صورت الکترومکانیک و پنوماتیک عملکرد آن می باشد که با کمک تابلو برق کار می کند و انواع ظروف را بدون نیاز به تعویض پر می کند جنس بدنه این مدل دستگاه پرکن مایعات از استیل ضد زنگ می باشد و دارای نوار نقاله ای به جنس استیل ضد زنگ و پلی آمید است دستگاه پرکن مایعات غلیظ دارای مکانیسم سیلندر پیستون می باشد و بر اساس حجم سیلندر می تواند مایعات غلیظ را پر کند و دارای 4 نوار نقاله می باشد و سیستم دکل، باز و بسته شدن نازل های این مدل دستگاه پرکن مایعات پنوماتیک می باشد علاوه بر مایعات غلیظ این دستگاه می تواند مایعات رقیق هم پر کند و به دلیل آب بند بودن نازل ها در صورت کف نکردن چکه نمی کند.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ همان طور که از نامش مشخص است برای پر کردن مایعات غلیظ مانند مواد ژله ای و روغن استفاده می شود و انواع محصولات غلیظ مانند کنسانتره ها، روغن های گوناگون، ژل خوراکی و انواع شربت های غلیظ به وسیله این دستگاه پرکن مایعات استفاده می شود.

عرضه دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

عرضه دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ عرضه دستگاه پر کن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ به صورت آنلاین با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود به طوری که تمام مشتریان سراسر کشور می توانند به راحتی سفارش خود را انجام دهند نرخ دستگاه پرکن اتوماتیک مایعات بسته به نوع برند، کیفیت، نوع خرید و قانون عرضه و تقاضا متغیر می باشد علاوه بر این مزیت های فراوان دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک باعث شده عرضه پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • تمام استاندارد های روز دنیا در ساخت آن رعایت شده است.
 • با بهترین کیفیت فرآیند پر کردن مایعات را انجام می دهد بدون این که باعث هدر رفتن محصول مورد نظر شود و همین ها باعث شده اند بازار دستگاه پرکن تمام اتوماتیک مایعات و عرضه دستگاه پرکن تمام اتوماتیک همیشه گرم باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما