آراد برندینگ
خانه / دستگاه پرکن / فروش دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

فروش دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی می تواند این ماده را با سرعت و دقت زیادی در ظروف لیوانی با حجم های متفاوتی تزریق نماید. فروش دستگاه پرکن لیوانی با توجه به کاربرد های زیادی که این دستگاه در صنایع غذایی دارد، روز به روز در حال افزایش می باشد.

آب معدنی برای این که به راحتی در دسترس خریداران قرار گیرد، باید در ظروف مخصوص بسته بندی شود. استاندارد بودن بسته بندی ظروف آب معدنی، ایمنی محصول را در حین انتقال تضمین خواهد کرد. یک نکته مهم در این زمینه، انتخاب دستگاه مناسب برای بسته بندی این محصول می باشد. دستگاه پرکن آب معدنی یکی از ماشین آلاتی است که که در خط تولید این محصول برای بسته بندی به کار گرفته می شود. با توجه به اینکه ظرف آب معدنی به چه شکلی باشد، نوع دستگاه پرکن نیز متفاوت خواهد بود. در حال حاضر انواع دستگاه های پرکن آب معدنی به شرح زیر می باشند:

 • دستگاه پرکن بطری آب معدنی
 • دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

دستگاه پرکن لیوانی استاندارد

در بازار ایران تنوع دستگاه پرکن لیوانی بسیار زیاد است اما آیا همه آنها واجد شرایط لازم برای خرید هستند؟ در واقع خریدار دستگاه پرکن لیوانی از این محصول توقعاتی دارد که باید به درستی برآورده شود. این انتظارات شامل موارد زیر می شوند:

 • دقت
 • سرعت
 • ایمنی
 • قیمت مناسب
 • گارانتی
 • آموزش کامل کار با دستگاه

این موارد تنها بخشی از تمام امکاناتی است که در صورت خرید دستگاه پرکن لیوانی استاندارد از مرکز معتبر، خریدار از آنها بهره مند خواهد شد. پس در واقع پاسخ سوال بالا این است که در صورتی می توان از واجد شرایط بودن دستگاه برای یک خرید مناسب اطمینان داشت که در انتخاب دستگاه پرکن استاندارد بودن آن مد نظر قرار گیرد.

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی برای این که با کمترین درصد خطا عملیات پر کردن را انجام دهد باید به صورت تمام اتوماتیک طراحی و تولید شود. هر چقدر که میزان دخالت اپراتور در این عملیات کمتر شود، می توان اطمینان داشت که درصد خطا نیز کاهش خواهد یافت. از این دستگاه ها برای پر کردن و بسته بندی ظروف آب معدنی در کارخانجات بزرگ تولید این محصول به صورت عمده استفاده می شود.

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

فروش دستگاه پرکن آب معدنی

مزیت هایی که آب معدنی لیوانی نسبت به بطری های قدیمی دارند باعث شده است که استقبال از این محصول روز به روز افزایش یابد. بسته بندی سبک، باز شدن راحت درب و کم حجم شدن لیوان خالی به عنوان زباله بخشی از دلایلی است که خریداران را به استفاده از این نوع آب معدنی تشویق می نماید. به تناسب تقاضای بیشتر برای این نوع آب معدنی، تولید کنندگان این محصول نیز در خط تولید خود از دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی به صورت عمده استفاده می نمایند. برای تامین نیاز این خریداران باید مراکزی باشد که امکان دسترسی به دستگاه پرکن را در کمترین زمان ممکن برای همه متقضایان فراهم آورد. به نظر می رسد مراکز معتبر فروش عمده دستگاه پرکن آب معدنی از عهده این مسئولیت به بهترین نحو برآمده اند.

دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی

کاربرد دستگاه پرکن لیوانی

از دستگاه پرکن لیوانی برای تزریق مواد گوناگون به درون لیوان هایی با حجم مختلف استفاده می شود. این دستگاه ها می توانند به واسطه کاربرد های مختلفی که دارند در خط تولید صنایع غذایی به صورت عمده به کار روند. از این دستگاه های پرکن عموما برای موارد زیر استفاده می شود:

 • آب معدنی لیوانی
 • دوغ لیوانی
 • شیر لیوانی
 • ماست لیوانی
 • کشک لیوانی
 • شکلات صبحانه لیوانی
 • خامه لیوانی

یکی از پرکاربرد ترین انواع این محصول را می توان دستگاه پرکن آب معدنی لیوانی دانست. بسیاری از قسمت های دستگاه های پرکن، قابلیت سفارشی سازی دارد. بدین صورت که تولید کننده دستگاه پرکن آن را مطابق با نیاز خریدار طراحی می نماید. بدین ترتیب نیاز خریدار به بهترین نحو تامین خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش دستگاه پرکن دوغ لیوانی ساخت ایران

با پیشرفت صنعت در عرصه‌های گوناگون و برای تسهیلات بیشتر در رونق خط تولید، نیاز به دستگاه‌های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک دیده می‌شود. از این رو شرکت‌های بزرگ به این دلیل که از بازار عقب نمانند، اقدام به استفاده از این دستگاه‌ها می‌کنند. هر کارخانه‌ای بنا بر تولید و عرضه‌ای که دارد از این دستگاه‌ها کار می‌گیرد. دستگاه‌های پرکن یکی از جمله همین دستگاه‌هایی‌ می‌باشد که تغییرات گسترده‌ای را در صنعت بسته‌بندی آورده است. از جمله انواع دستگاه پرکن که می‌توان در این زمینه به آن اشاره کرد، دستگاه پرکن دوغ لیوانی است. این دستگاه در ایران نیز ساخته می‌شود. برای سفارش دستگاه پرکن دوغ لیوانی ساخت ایران می‌توان به سایت‌های گوناگون اینترنتی و همچنین با شرکت‌های معتبر فروشنده تماس گرفت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *