مجموعه رادان ماشین شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پرکن و ماشین آلات بسته بندی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک بطری

آنچه در این مقاله میخوانید.....

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیکتفاوت شیرینگ پک نیمه اتوماتیک کابینی و تونلیمزیت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک به اتوماتیکدستگاه شیرینگ پک بطریقیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک
قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک بطری بدلیل قابل استفاده بودن برای محصولات دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد. دستگاه شیرینگ پک بطری بصورت تونلی می باشد. انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارد که در دو نوع تونلی و کابینی تولید می شوند. اما خرید کدام یک از آنها برای شما مناسب تر خواهد بود؟

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات اولیه برای خرید مطمئن دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک را به شما ارائه دهیم.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک به دستگاهی اطلاق می گردد که جهت عملکرد مناسب همیشه به یک اپراتور نیاز دارد. این  دستگاه عمدتا به دو صورت کابینی و تونلی طراحی می شوند. دستگاه کابینی برای محصولات با ابعاد کوچک و دستگاه تونلی برای محصولات با ابعاد بزرگتر می باشد. همچنین سرعت دستگاه تونلی از دستگاه کابینی بیشتر می باشد. قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی جوابگوی نیاز مشاغل کوچک و خانگی می باشد.

تفاوت شیرینگ پک نیمه اتوماتیک کابینی و تونلی

در دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک تونلی نحوه ی دوخت نایلون شیرینگ و انتقال محصول درون تونل با دخالت اپراتور انجام می گیرد ولی عمل شیرینگ نایلون بوسیله دستگاه انجام می شود. در شیرینگ پک نیمه اتوماتیک کابینی قراردان محصول درون نایلون شیرینگ و انتقال آن داخل کابین بوسیله اپراتور و عمل شیرینگ نایلون بوسیله دستگاه، و با کمک اپراتور انجام می شود. دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک کابینی نسبت به تونلی ارزان تر می باشد که بدلیل کوچک تر بودن ابعاد آن می باشد. دستگاه های کابینی بیشتر برای کالاهای با ابعاد کوچک کاربرد دارند. این دستگاه عمدتا بوسیله صاحبان مشاغل خانگی و یا با حجم کم تولید استفاده می شوند.

 

مزیت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک به اتوماتیک

می توان مهم ترین مزیت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه اتوماتیک را ارزان بودن قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک دانست. همچنین مصرف برق کمتر، قابلیت استفاده بوسیله برق شهری، سبک بودن، قابلیت حمل آسان و ابعاد کوچک را می توان از دیگر مزیت های دستگاه نیمه اتوماتیک به اتوماتیک بر شمرد. اما سرعت بسته بندی آنها از شیرینگ پک اتوماتیک بسیار کمتر است و همواره نیاز به اپراتور دارند. دستگاه شیرینگ اتوماتیک به دستگاهی گفته می شود که حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه  یا ۱۰۰ بسته بندی را بدون اپراتور کار نماید.

دستگاه های شیرینگ پک نیمه اتوماتیک قابلیت اتصال به خط تولید را ندارند.

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک بطری

دستگاه شیرینگ پک بطری یکی از پرفروش ترین انواع دستگاه شیرینگ پک می باشد. بوسیله شیرینگ پک بطری امکان بسته بندی چندین بطری درون نایلون شیرینگ میسر می گردد. این نوع بسته بندی بطری باعث انتقال راحت تر، و بسته بندی کم هزینه تر برای تولید کنندگان صنایع مختلفی می باشد که محصولات خود را درون بطری بسته بندی می نمایند. دستگاه بسته بندی شیرینگ پک بطری  تونلی بوده و بصورت نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار موجود می باشد.

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://packagemachine.ir/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%BE%DA%A9-%D9%85%D9%82%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D8%B1%D9%81%D9%87/” icon=”” target=”true”]راهنمای انتخاب دستگاه شیرینگ پک[/button]

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک بدلیل وجود طراحی و تعاریف مختلف از این نوع دستگاه، متنوع می باشد. ولی در حالت کلی همیشه دستگاه های کابینی نسبت به دستگاه های تونلی مشابه ارزان تر می باشند. خرید دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک نسبت به روش های بسته بندی مشابه، بسیار اقتصادی تر می باشد. و باعث صرفه جویی در هزینه های تولید در کنار یک بسته بندی نهایی خوب می شود. جهت کسب اطلاع به روز از قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

منبع: رادان ماشین

ابوالفضل شهسواری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: ابوالفضل شهسواری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120550895

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: RadanMachine@

email icon ایمیل: Radanmachine@gmail.com

مجموعه رادان ماشین شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پرکن و ماشین آلات بسته بندی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *